Ring eller skriv

KONTAKT OS

SKRIV EN BESKED

Udfyld felterne herunder, så vender vi tilbage så hurtigt som muligt.

vent et øjeblik

HER FINDER DU OS

Erik Nord Arkitekter har kontor centralt i Aarhus.
Kjeld Tolstrups Gade 6, st.
8000 Aarhus C
+45 24 80 12 60

FØLG OS PÅ INSTAGRAM

MEDARBEJDERE

Erik_Nord_portraits2021_v036 vol 1

Erik Nord Nielsen

Indehaver / Arkitekt

erik@eriknord.dk

tlf. 24801260

Erik_Nord_portraits2021_v121 vol 1

Mads Bjerre Olesen

Partner / Arkitekt / Visualiseringsansvarlig

mads@eriknord.dk

tlf. 28968241

Erik_Nord_portraits2021_v138 redigeret vol 1

Søren Theodor Vedsted

Projektchef / Bygningskonstruktør

theodor@eriknord.dk

tlf. 42532424

Erik_Nord_portraits2021_v007_web vol 2

Burak Akdağ

Arkitekt

burak@eriknord.dk

Kris Norup Henriksen

Bygningskonstruktør

kris@eriknord.dk

Elisabeth Stadsholt Westphalen

Arkitektpraktikant

elisabeth@eriknord.dk

Erik_Nord_portraits2021 midlertidigt billede kvinde

Anne Sofie Bonde Vinther-Jensen

Studiemedhjælper / stud.aarch

annesofie@eriknord.dk