Ring eller skriv

KONTAKT OS

SKRIV EN BESKED

Udfyld felterne herunder, så vender vi tilbage så hurtigt som muligt.

vent et øjeblik

HER FINDER DU OS

Erik Nord Arkitekter har kontor centralt i Aarhus.
Kjeld Tolstrups Gade 6, st.
8000 Aarhus C
+45 24 80 12 60

FØLG OS PÅ INSTAGRAM

MEDARBEJDERE

Erik Nord Nielsen

Indehaver / Arkitekt

erik@eriknord.dk

tlf. 24801260

Mads Bjerre Olesen

Partner / Arkitekt / Visualiseringsansvarlig

mads@eriknord.dk

tlf. 28968241

Søren Theodor Vedsted

Projektchef / Bygningskonstruktør

theodor@eriknord.dk

tlf. 42532424

Burak Akdağ

Arkitekt

burak@eriknord.dk

Kris Norup Henriksen

Bygningskonstruktør

kris@eriknord.dk

Elisabeth Stadsholt Westphalen

Arkitektpraktikant

elisabeth@eriknord.dk